Санзим сироп добре зарекомендував себе в дитячій гастроетерологіі і вже більше 20 років був представлений на ринку без змін. Зараз Санзим у формі сиропу відсутній в аптечних мережах у зв’язку з закінченням строку придатності. В подальшому ця форма препарату постачатися не буде.

Наша компанії прагне завжди пропонувати високоякісну продукцію для споживачів. Після тривалих досліджень ми вирішили запропонувати більш сучасний та ще більш ефективний та безпечний препарат для дітей. Тому змінюємо форму препарату Санзим сироп та впроваджуємо нову лінію виробництва.

Санзим порошок

Склад в 5 г порошку :
  • папаїн – 160 мг;
  • пепсин – 50 мг;
  • санзим – 20 мг (α-амілаза фунгального походження).

Рекомендовано до раціону харчування як додаткове джерело харчових ензимів природного походження людям з порушенням функції травлення.

Форма випуску: 60 g(г) порошку в полімерних флаконах з двома мірними ложками: маленька ложка 0,5 g (г) та велика ложка 2,5 g (г).

Санзим 20 капсул

Склад, 1 капсула 500 мг:
  • папаїн – 100 мг;
  • пепсин – 50 мг;
  • санзим – 30 мг (α-амілаза фунгального походження).

Рекомендовано до раціону харчування як додаткове джерело харчових ензимів природного походження людям з порушенням функції травлення.

Форма випуску: по 10 капсул у блістері, по 2 блістера у картонній коробці.

Найбліжчим часом до аптек надійде продукт у формі суспензії для приготування сиропу.Нова форма препарату Санзим буде більш зручна у використанні для кінцевих споживачів та запропонує додаткові переваги, як то подовжений термін придатності та можливість ще більш зручного дозування.

Нажаль останні події в світі не дозволили нам вчасно завершити всі виробничі процеси для постійної присутності препарату в аптечних мережах. Приносимо наші вибачення за незручності з використанням препарату Санзим сироп.