Наші продукти Новофертил, Хеппі Фем та Новокарнітин отримали дипломи від Українського Медичного Клубу.

Український медичний клуб рекомендує «Новофертил» ®

Першим цьогорічним лауреатом став функціональний харчовий продукт «Новофертил» ®. До його складу входять L-карнітин, L-аргінін, L- глутатіон, коензим Q10,цинк,мідь,вітаміни В6,В12,С, Д3,Е , фолієва кислота, селен. «Новофертил®» розроблено з урахуванням сучасних наукових досліджень, містить збалансований комплекс біологічно активних речовин, вітамінів, амінокислот та мікроелементів, потрібних для поліпшення репродуктивної і сексуальної функції чоловіків.

Урологи, андрологи, сексопатологи, гінекологи, терапевти і сімейні лікарі рекомендують цей препарат чоловікам у комплексній терапії екскреторно-токсичної, секреторної і ідіопатичної неплідності, зниженні рівнів тестостерону, еректильній дисфункції, при надлишковій вазі, для профілактики атеросклерозу, фізичній астенії, а також при підготовці до проведення допоміжних репродуктивних технологій. «Новофертил» ® схвалений Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США(FDA).
Публікація на сайті Українського Медичного Клубу

Український медичний клуб рекомендує «Хеппі Фем®»

Експерти Українського медичногого клубу висловлюють занепокоєння щодо реального стану жіночого здоров’я і його репродуктивного компоненту. Це спонукає нас відверто говорити про необхідність пошуку і застосування нових сучасних ефективних методів і технологій для діагностики, лікування і профілактики патологічних станів, що супроводжують жінок протягом їхнього життя.

Cаме тому, хочемо звернути увагу і запропонувати до раціону харчування, для забезпечення потреб життєдіяльності жіночого організму, оптимізації регуляції гіпоталамо-гіпофізарної системи, яєчників, і як додаткове джерело амінокислот, вітамінів і мікроелементів функціональний харчовий продукт Хеппі Фем ® (Новеко Інвест енд Трейд Корп. США).

Хеппі Фем® — це комплекс з 2-х таблеток різного складу. Ранкова таблетка надає силу, енергію, красу, впливає на гарний настрій і містить L-аргінін, вітамін С, нікотинамід, коензим Q10, вітамін Е, кальцію Д пантотенат залізо, цинк, вітамін В6, тіамін, вітамін В2, Вітамін А, фолат, біотин, калію йодид, селен, вітамін Д3. Вечірня таблетка допомагає заспокоїтися, розслабитися, нормалізує циркадні ритми і містить інозитол, L-глутатіон, магній, мелатонін. Виробництво відбувається за системою GMP.
Публікація на сайті Українського Медичного Клубу

Український медичний клуб рекомендує «Новокарнітин®»

Сьогодні у полі зору «Новокарнітин» ® Новеко Інвест енд Трейд Корп, США. Символічно, що першим цьогорічним лауреатом став функціональний харчовий продукт «Новофертил» ®. До його складу входять L-карнітин, L-аргінін, L- глутатіон, коензим Q10,цинк,мідь,вітаміни В6,В12,С, Д3,Е , фолієва кислота, селен. Урологи, андрологи, сексопатологи, гінекологи, терапевти і сімейні лікарі рекомендують цей комплекс чоловікам для системної терапії екскреторно-токсичної, секреторної і ідіопатичної неплідності, зниженні рівнів тестостерону, еректильній дисфункції, при надлишковій вазі, для профілактики атеросклерозу, фізичній астенії, при підготовці до проведення допоміжних репродуктивних технологій. «Новофертил» ® схвалений Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США(FDA) .

Функціональний харчовий продукт «Новкарнітин» ® також отримав схвальний відгук експертів. Зручна форма для використання, приємні смакові властивості додають балів до високоякісного L-канітину. «Новкарнітин» ® ефективно допомагає підвищити працездатність, покращити фізичну витривалість. Наші сімейні лікарі, терапевти, кардіологи, урологи і гінекологи рекомендують додавати цей продукт до раціону пацієнтам, які потребують комплексного лікування метаболічного синдрому, корекції гіпоксичних станів, відновлення після важких фізичних і психо-емоційних навантажень, для покращення репродуктивної функції.
Публікація на сайті Українського Медичного Клубу