Препарати Новофертил® Здоров’я простати та Прослалін форте® капсули для профілактики та лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ), хронічних простатитів (ХП) і синдрому тазового болю у чоловіків вже на ринку України.

За розповсюдженістю ХП та ДГПЗ можна порівняти із цукровим діабетом та ішемічною хворобою серця, а за впливом на якість життя пацієнтів можна поставити в один ряд з такими захворюваннями, як інфаркт міокарда, стенокардія чи рак передміхурової залози.

Згідно міжнародним рекомендаціям, медикаментозна терапія є важливою складовою в загальній структурі лікування ХП та ДГПЗ. Зокрема особлива увага приділяється застосуванню фітопрепаратів, мінералів та вітамінів, що пов’язано з ростом ускладнень при призначенні синтетичних препаратів та зміною фармакологічного ефекту при спільному їх призначенні, особливо у пацієнтів літнього віку.

Аналіз наукових публікацій зарубіжних авторів дозволяє стверджувати,що застосування НОВОФЕРТИЛУ® ЗДОРОВ’Я ПРОСТАТИ та ПРОСТАЛІН ФОРТЕ® КАПСУЛИ є безпечним, збалансованим та ефективним комбінованим засобом для профілактики та лікування ХП та ДГПЗ.

Рекомендовано по 1 капсулі 2 рази щодня під час їжі, запиваючи невеликою кількістю води.
Курс складає 3–6 місяців або за призначенням лікаря.