Новеко Україна уклала ліцензійну угоду з американською компанією Грамінекс® (Graminex®) на використання їх унікальної сировини – екстракту пилку житньої трави. Компанія Graminex® спеціалізується на вирощуванні та виробництві найкращих екстрактів квіткового пилку без використання розчинників.

Виробничі потужності компанії знаходяться в штаті Огайо і містять 6500 гектар власних сільськогосподарських земель.
Сировина Graminex® вирощується без використання пестицидів або гербіцидів. В оптимальний час для збору пилку, Graminex® використовує спеціально розроблене обладнання для збирання та доставки сировини до виробничого підприємства.

Після проходження кількох ланцюжків контролю якості протягом процесу виробництва готові екстракти квіткової пилку Graminex® готові до відвантаження клієнтам по всьому світу. Екстракт квіткового пилку має здатність зміцнювати здоров’я завдяки своєму унікальному поживному складу. Його застосовують у фармацевтиці, харчових добавках, функціональних продуктах харчування та продуктах догляду за шкірою.

У фармацевтичній галузі екстракт використовується для підтримки чоловічого та жіночого здоров’я, нормалізації сечовиділення, підтримки печінки у здоровому стані. На основі цієї сировини буди розроблені препарати, які вже є на ринку України – Новофертил® Здоров’я простати та Прослалін форте® капсули.