28 вересня 2023 року відбулися Педіатричні читання, в яких взяли участь провідні українські фахівці та обмінялися досвідом з колегами.

Такі зустрічі дозволяють лікарям, особливо тим, хто працює з дітками, отримувати нову інформацію, впроваджувати провідні методики і схеми лікування, надавати кваліфіковану допомогу.

Кожен з доповідачей підіймав актуальну тему в області педіатрії та розповідав не тільки про протоколи лікування, але й про численні клінічні випробування та ефективність тих чи інших препаратів.

Під час доповідей згадувався і САНЗИМ, комплекс харчових ензимів рослинного походження від Noveco.

Вже протягом 10 років він успішно застосовується не тільки для вирішення проблем із травленням у дітей та дорослих, але й показав свою високу ефективність при алергічних проявах та непереносимості певних продуктів, для покращення і відновлення апетиту після перенесених захворювань, налагодження роботи ШКТ після оперативних втручань тощо.

Шадрін Олег Геннадійович, доктор медичних наук, професор, завідувач відділення проблем харчування та соматичних захворювань у дітей раннього віку ДУ Інституту педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України запропонував для обговорення кілька важливих тем в дитячій гастроентерології. Також поділився своїми напрацюваннями у подоланні тих чи інших станів.

І серед багатьох інших препаратів, які застосовує, зупинився зокрема і на САНЗИМі. Це безпечний та ефективний засіб для налагодження роботи ШКТ навіть якщо мова йде про найменших. Що дозволяє широко його використовувати для відновлення здоров’я діток.